Vtipy o cizích zemích

26. února 2012 v 16:45 | CaT
Hádají se Američan, Číňan a Čech. Američan: "My máme tak silné loďstvo, že ty vaše země obsadíme za dva týdny!" Číňan: "My máme tak silné letectvo, že ty americké lodě zničíme a obsadíme vaše země za týden!" Čech: "To my máme tolik cigánů, že ty vaše lodě a letadla ukradnou a rozeberou za den a pak prostě obsadíme ty vaše země!"


Sedí v bílém domě Obama a Tony Blair. Příjde k nim jeden z hostů, kterého zaujal jejich družný rozhovor, a ptá se, o čem tak diskutují. Obama mu odpovídá: "Plánujeme třetí světovou válku" Host na to: "To zní zajímavě. Jaké jsou plány?" "Zabijeme 140 milionů cigánů a jednoho zubaře," vysvětluje Obama. Host se zdá být překvapen: "Proč zabijete jednoho zubaře?" Blair se usmívá a bouchne Obamu do zad: "Co jsem Ti říkal? Nikdo se nebude ptát, proč 140 milionů cigánů."


Čech, Američan a Rus se vsadí o to, kdo přeplave moře a bude přitom zpívat hymnu. Plave Američan plave,plave,plave a zpívá při tom. U břehu ho uvidí žralok. Sežere ho. Plave Rus. Plava, plave,plave a zpívá při tom. Uvidí ho žralok a sežere ho.
Plave Čech. Plave,plave,plave a zpívá přitom. Když zpívá "Kde domov můj, kde domov můj" uvidí ho žralok a řekne:"Neboj, bezďáky nežeru!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera | 26. února 2012 v 21:40 | Reagovat

ty dva trošku rasistický, ale co už :D :D

2 martin | E-mail | 9. března 2013 v 23:09 | Reagovat

je rus ,ital ,cigan, rus ti de do kramu s puskama a koupi si vsechni co tam sou de ital a koupi vsechni pizzi v krame de cigan a ukradne celi zbozi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama